Groepen

Groep 1: de blauwe badmutsen

  • Wat leer je?
    • Drijven, zowel op de buik als op de rug
    • Beenbeweging crawl, zowel op de buik als op de rug
    • Beenbeweging schoolslag
    • Automatiseren van de pijlbeweging
  • Wanneer?
    • Maandag van 17h30 tot 18h15 en van 18h15 tot 19h
    • Woensdag van 17h30 tot 18h15 en van 18h15 tot 19h
    • Zaterdag van 12h tot 13h
  • Trainers: Nanook, Ilse
André

André

Zulaika

Zulaika

 

 

 

 

 

Groep 2: de rode badmutsen

  • Wat leer je?
    • Crawl (armen en benen)
    • Rugslag (armen en benen)
    • Schoolslag (armen en benen)
    • Coördinatie armen en benen, ademhaling en pijlbeweging
    • Voorwaarts tuimelen
  • Wanneer?
    • Maandag van 17h30 tot 18h15 en van 18h15 tot 19h
    • Woensdag van 17h30 tot 18h15 uur en van 18h15 tot 19h
    • Zaterdag van 12h tot 13h
  • Trainers: Kelly en
Benjamin

Benjamin

 

 

 

 

 

Groep 3: de groene badmutsen

  • Wat leer je?
    • Verfijnen van crawl en rugslag (armen en benen)
    • Verfijnen van schoolslag
    • Beenbeweging vlinderslag
    • Voorwaarts tuimelen
  • Wanneer?
    • Maandag van 17h30 tot 18h15 en van 18h15 tot 19h
    • Woensdag van 17h30 tot 18h15 en van 18h15 tot 19h
    • Zaterdag van 12h tot 13h
  • Trainers: Lyn,
Charlotte

Charlotte

Shana

Shana

Nancy

Nancy

 

 

 

 

 

Groep 4: de zwarte badmutsen (25m-bad, laatste stap van de zwemschool)

  • Wat leer je?
    • Techniek verbeteren
    • Langere afstanden zwemmen (25 en 50 meter)
    • Vlinderslag
    • Keerpunten crawl, rugslag en schoolslag
    • Start en aankomst
  • Wanneer?
    • Maandag van 17h30 tot 18h30
    • Woensdag van 17h30 tot 18h30
    • Zaterdag van 12h tot 13h
  • Trainers:
Rika

Rika

Pre-competitie (25m-bad, voorbereiding op competitiezwemmen)

  • Wat leer je?
    • Verbeteren van de zwemtechnieken
    • Langere afstanden zwemmen
    • Verbeteren keerpunten crawl, rugslag en schoolslag
    • Start en aankomst
  • Wanneer?
    • Maandag van 17h30 tot 18h30
    • Woensdag van 17h30 tot 18h30
    • Zaterdag van 12h tot 13h
  • Trainers:
Eric

Eric

Johan

Johan

© stwaasland