14/11/2018
door stwaasland

Open BK 25m-bad in Gent

9 STW’ers, waaronder 7 jongeren, behaalden limiettijden voor het Open BK 25m-bad: Milan Weyts, Karo Lippens, Xander Hebb, Yaron Weyts, Olivier Orban, Maxine Weyts, Rino Lippens, Marie-Claire De Baere en Yonas Beirnaert.

Er sneuvelden maar liefst 3 PROVINCIALE RECORDS en 10 CLUBRECORDS:

  • Provinciale records waren er voor: Milan Weyts op 200m vrije slag 14-jarigen (1.58.94) en Xander Hebb bij de 15-jarigen op 100m schoolslag (1.05.78) en 200m schoolslag (2.22.48)
  • Clubrecords werden gezwommen door: Milan Weyts op 200m vrije slag (13-14j), Xander Hebb op 100m (15-16j) en 200m schoolslag (15-16j en algemeen) en 200m wisselslag (15-16j), Yaron Weyts op 400m wisselslag (15-16j en alg.) en 400m (15-16j) en 1500m vrije slag (15-16j en alg.), Marie-Claire De Baere op 400m vrije slag (seniors) en Jonas Beirnaert op 50m schoolslag (sen. en alg.)

Verder werden er nog HAAIEN gezwommen door: Olivier Orban (200m schoolslag) en Jonas Beirnaert (50m en 100m schoolslag)

Open finaleplaatsen waren er voor: Xander Hebb (200m schoolslag) en Yaron Weyts (400m wisselslag en 1500m vrije slag)

07/11/2018
door stwaasland

In memoriam: Yvette Steel

Swimming Team Waasland wenst z’n medeleven te betuigen aan ere-voorzitter André Van Landeghem. Andrés vrouw Yvette overleed afgelopen woensdag 31 oktober onverwacht op 94-jarige leeftijd. Onze gedachten gaan uit naar André en zijn familie.

05/11/2018
door stwaasland

3de dag provinciale A-kampioenschappen: 800m en 1500m vrije slag

Balans van deze wedstrijd: 11 medailles en een 4de plaats op 12 zwemmers die startten voor STW.

  • Deze STW’ers werden PROVINCIAAL KAMPIOEN: Benjamin Verbist, Quinten Hebb, Stijn Verbist en Emma Cerpentier
  • ZILVER was er voor: Bjarne Thys, Rino Lippens, Lotte Verhulst, Ellen Goovaerts, Karo Lippens en Marie-Claire De Baere
  • Voor Yaron Weyts was er BRONS
  • Yade Hebb eindigde op een ondankbare 4de plaats

Op de 800m behaalde Stijn Verbist een HAAI. Zus en broer Yade en Quinten Hebb misten hun haai elk resp. met 42 en 88 honderdsten.

Benjamin Verbist en Bjarne Thys behaalden hun A-LIMIET.

Uitslag

02/11/2018
door stwaasland

9 finaleplaatsen tijdens internationale meeting “Memorial Anteunis”

Onze jeugdzwemmers deden het weer uitstekend. Sommigen verbeterden hun persoonlijke records zelfs met meerdere seconden.

Finaleplaatsen waren er voor: Sam Hoof en Maxine Weyts op 50m schoolslag, Lotte Verhulst op 50m rugslag, Benjamin Verbist op 50m schoolslag en 50m rugslag, Stijn Verbist op 50m schoolslag en 200m wisselslag en Karo Lippens op 50m rugslag en 200m wisselslag (waarop zij een mooie 3de plaats behaalde).

Tijdens de 100m- en 200m-wedstrijden werd Karo Lippens 2de op 100 en 200m rugslag, Lotte Verhulst en Stijn Verbist 1ste op 200m schoolslag en de gemengde estafetteploeg 15-17j 3de (Wout, Maxine, Yaron en Jade).

Een aantal van onze jongere zwemmertjes zwommen voor het eerste 200m wisselslag. Alexander Van Hoey Billiet behaalde meteen GOUD, Vince Goethals ZILVER en Luna De Keersmaeker BRONS (allen goed voor een GOUDEN ZWAANTJE).

HAAIEN werden behaald door: Stijn Verbist op 50m schoolslag, Karo Lippens op 200m wisselslag en Yaron Weyts op 50m vrije slag, 100m vlinderslag en 200m schoolslag.

Yaron behaalde ook nog een CLUBRECORD op 200m vrije slag kadetten, de nieuwe tijd is: 1.58.15.

22/10/2018
door stwaasland

Massa medailles tijdens 2de dag provinciaal A-kampioenschap in Zottegem

Xander Hebb en Jonas Beirnaert behaalden beiden een CLUBRECORD:

  • Xander dook op 100m vlinderslag kadetten onder de minuut: 0.59.69
  • Jonas stelde het record bij de seniors en algemeen op 50m schoolslag scherper tot 0.30.20

Yaron Weyts zwom als eerste zwemmer in de estafettes een HAAI + CLUBRECORD op 50m rugslag kadetten: 0.29.42. Ellen Goovaerts behaalde bij de 13-jarigen haar eerste A-LIMIET op 400m vrije slag.

Medailles:

  • 20x individueel PROVINCIAAL KAMPIOEN: Milan Weyts (5x) / Xander Hebb (4x) / Jonas Beirnaert (3x) / Karo Lippens (2x) / Emma Cerpentier / Marie-Claire De Baere / Yaron Weyts / Nils Van de Gender / Benjamin Verbist / Sam Hoof / + 2 ploegen: estafetteploeg 11-12j jongens (Benjamin, Jef, Lukas en Nils) en 15-16j jongens (Yaron, Olivier, Xander en Wout)
  • 21x ZILVER: Marie-Claire De Baere (4x) / Maxine Weyts (3x) / Rino Lippens (2x) / Gaetan Meganck (2x) / Lotte Verhulst (2x) / Sam Hoof / Jef Waltens / Nils Van de Gender / Yaron Weyts / Emma Cerpentier / Lena Rombaut / Xander Hebb / Yade Hebb
  • 15x BRONS: Yaron Weyts (3x) / Gaetan Meganck (2x) / Olivier Orban (2x) / Karo Lippens / Benjamin Verbist / Quinten Hebb / Rino Lippens / Jonas Beirnaert / Emma Cerpentier / Lotte Verhulst / Nils Van de Gender

Uitslag